Agencja - Galaktus

Historia Galaktusa sięga 2011 roku i esportowego eventu East Games United. Firma funkcjonowała wówczas jako w pełni eventowa kreacja. Rozwijana była jednak tuż po kryzysie finansowym, który wybuchł w 2008 roku. Z tego powodu większość klientów dysponowała ograniczonym budżetem na działania promocyjne, a brak sukcesów rodzimej branży gier i zerowy boom na polskie spółki gamedevowe na giełdzie składały się na nieco odmienną, względem obecnej, rzeczywistość. W miarę upływu czasu wypracowaliśmy naszą własną pozycję i markę, z której jesteśmy niezwykle dumni. Nie przyszło to jednak łatwo…

Pozyskiwanie klientów niejednokrotnie trwało kilka miesięcy i sporo wysiłku. Dopiero wraz z rozwijaniem się rynku esportowego oraz eventowego w kraju zaczęliśmy szybciej nawiązywać współprace z kolejnymi partnerami biznesowymi. Jednocześnie poszerzaliśmy załogę o kolejnych specjalistów.
Z czasem rozwinęliśmy koncepcję agencji o usługi Public Relations, a działając w całym spektrum branży gamingowej (hardware, esport, gry wideo) i realizując kompleksowo nasze działania, mogliśmy zainicjować kolejne działy firmy, takie jak własne wydawnictwo gier planszowych, dział Social Media czy Quality Assurance. Kiedyś było to całkiem nie do pomyślenia!

Od początku istnienia naszej agencji wierzymy, że biznes to nie tylko cyfry i raporty, ale również emocje, doświadczenie, budowanie relacji i dbanie o realizację długoterminowego planu. Nasza historia wciąż nadpisuje się o nowe rozdziały i ludzi, z którymi nieco śmielej mamy zamiar eksplorować jeszcze niezbadane jej rejony.